Přišli jste o data z paměťové karty?
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

Záchrana dat - další média

Nejen paměťová média jako pevný disk či SD karta jsou ohroženy ztrátou dat. Tento problém se týká všech datových úložišť. Doposud nebylo vymyšleno naprosto stoprocentní řešení, jak problémům se ztrátou dat předcházet. Ve většině případů lze pomocí profesionálního zásahu většinu obsahu zachránit. Kontaktujte nás, pro poškozené médium si zdarma přijedeme kamkoliv v ČR.

Záchrana dat z pevného disku, HDD

Pokud vlastníte počítač nebo notebook, musíte počítat s tím, že někdy může dojít k poškození pevného disku. Každá součástka má svoji životnost a je nutné na to myslet. Pokud však přeci jen k nějaké ztrátě cenných dat dojde, nemusíte si zoufat. Pomůžeme vám s obnovením pokud možno co největšího objemu dat. Více ohledně tohoto problému se dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z pevného disku (HDD)

Záchrana dat z diskového pole RAID

Závada na diskových polích RAID může značně ohrozit chod vaší společnosti nebo průběh výroby. Při jakémkoliv podezření na případný problém je proto nutné ihned kontaktovat odborníka na záchranu dat. Více informací najdete na:
Záchrana / obnova dat z RAID pole

Záchrana dat z flash disku

Flash disky u sebe v podobě klíčenky, přívěsku či jiné podobné věci dnes má téměř každý. Není se čemu divit. Jedná se o nejkompaktnější datové úložiště pro přenos i velkého objemu dat. Ne každý se o svůj flash disk stará tak, jak by měl a může dojít k poškození a ztrátě dat. Rady jak zacházet s flash diskem naleznete na:
Záchrana / obnova dat z flash disků a karet

Záchrana dat z SSD disku

Rádi bychom vyvrátili mýtus, že SSD disky jsou naprosto odolné vůči ztrátě dat. Je pravda, že tyto nemechanické disky pracují s jinou technologií než běžné HDD, ale právě to dává prostor ke ztrátě dat snad ještě větší než u disků mechanických. Další informace se dozvíte na:
Záchrana / obnova dat z SSD disku

Záchrana dat z paměťových karet SD

Záznamová média jako SD, CF nebo xD karty většinou obsahují mnoho dat v podobě fotografií, videí či jiného multimediálního materiálu. Bohužel se občas v tu naprosto nejnevhodnější dobu stanou nepoužitelnými a data do nich nelze ani zapisovat či z nich číst. Pokud se vám toto přihodilo, tak nás neváhejte kontaktovat a my se pokusíme o záchranu takovýchto většinou nenahraditelných dat. Více o tomto problému si můžete přečíst na:
Záchrana / obnova dat z paměťových karet (SD, CF, MMC)

Záchrana dat z notebooku

Také disk v notebooku může být ohrožen ztrátou dat. Jsou do nich totiž vkládány obdobné disky, jako do stolních počítačů. Většinu dat lze pomocí odborného zásahu znovu dostat z pevného disku zpět. Více se dočtete na:
Záchrana / obnova dat z notebooku

Záchrana a obnova smazaných dat

Ať už se vám s vaším paměťovým médiem stane cokoliv, dají se data ve velké většině případů dostat opět do čitelné podoby. Pokud právě takovýto problém řešíte, tak nás neváhejte kontaktovat. Více informací zjistíte na:
Záchrana / obnova smazaných dat

Záchrana a obnova smazaných fotek

Mezi velmi často poškozená data patří fotografie na paměťových kartách, flash discích nebo CD. Je tedy pochopitelné, že jejich záchrana je stejná jako u všech výše popsaných zařízení. Více informací o záchraně smazaných fotografií se dozvíte na:
Záchrana / obnova smazaných fotek

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena