Přišli jste o data z paměťové karty?
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

První pomoc – Jak postupovat při ztrátě dat?

Váš pevný disk již není schopen služby? Podařilo se vám utopit svůj mobil s paměťovou kartou nebo vaše USB klíčenka přestala fungovat? Rádi byste svá data opět viděli? Pokud ano, tak pokračujte podle následujících pokynů:

1 - Zavolejte nám na 777 712 650 nebo pošlete formulář

Čím dříve nás po závadě kontaktujete, tím dříve můžete mít zachráněná data zpět. Ihned po oznámení a popsání problému vám řekneme, jak vážné poškození je a jaká je možnost záchrany. Odhadneme vám také předběžnou cenu za extrahování uložených dat.

2 - Odešlete vadné médium (vyzvedneme si je zdarma)

Pokud se rozhodnete pro záchranu dat, médium k nám můžete přinést osobně, poštou nebo nás požádat o vyzvednutí po celé ČR zdarma. Před odesláním paměťového média se ujistěte, že nemůže během cesty dojít k dalšímu, nejčastěji mechanickému, poškození. Ochraňte médium také před poškozením elektrostatickou elektřinou.

3 - Provedeme diagnostiku závady (zdarma)

V prostředí laboratoře je možné zjistit přesnou povahu závady. Také je po těchto testech jasné, zda a v jakém množství se podaří data zachránit. Bude vám také odhadnuta finální cena, která by se již neměla měnit. V případě vašeho souhlasu se ihned pustíme do extrakce dat z poškozeného média.

4 - Proběhne záchrana dat

Záchrana dat trvá standardně do 48 hodin od započetí prací. Lze však zažádat o expresní vyřízení a záchraně se bude specialista věnovat ihned. Můžete si přečíst, jak záchrana dat z XXX probíhá. Důležitá garance: Platíte jen za úspěšnou záchranu dat. V případě že se záchrana nepovede, bereme náklady na sebe!

5 - Předáme vám zachráněná data zpět

Po dokončení záchrany dat vám budou extrahovaná data předána na naší pobočce. Pokud vám tento způsob předání nevyhovuje, lze data odeslat i poštou.

Co je ještě důležité vědět?

Expres záchrana

Jak již bylo zmíněno výše, je možné provést záchranu dat v takzvaném expresním režimu, kdy se budeme problému věnovat ihned a pokud to situace a závažnost vyžaduje, tak klidně i nonstop. Tato služba je placena podle zvláštního ceníku.

Výměna vadného média, kopie dat

Můžete zažádat o výměnu vašeho vadného média za nové, na které rovnou budou data nahrána. Jinak jsou běžně zálohována na CD nebo DVD. V případě velkého množství zachráněných dat budou umístěny na pevný disk.

Platba

Všechny standardní platební karty jsou vítány. S příjmem hotovosti také není žádný problém. Při větším množství peněz je možné po domluvě platbu provést bankovním převodem.

Máme špičkové procesy a technologie záchrany dat

Neustále investujeme do vývoje nových technologií, spolupracujeme s výrobci paměťových médií a s výzkumnými odděleními. Disponujeme také zásadním know-how, špičkovými procesy a postupy pro záchranu dat. Neustále zdokonalujeme a zrychlujeme své algoritmy a metody. Díky tomu dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti záchrany dat, zkracujeme dobu potřebnou k záchraně a poskytujeme naše služby i jiných firmám v tomto oboru.

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena